Královehradecký kraj nabízí spoustu zajímavých výhledů ideálních pro vyhlídkové lety. Chcete-li poznat tuto část ČR z nové perspektivy, využijte vyhlídkové lety z letiště Hradec Králové. Trasu letu přizpůsobíme Vašim přáním, nebo se můžete nechat inspirovat naším doporučením. Vyhlídkové lety realizujeme oblíbenými a spolehlivými letadly Cessna.

Let pro tři

Délka letu: 20 minut
Objednat
Cena: 8 700 Kč

Vyhlídkový let s řízením letadla pro 3 osoby

Pro všechny milovníky regionu Královehradecko máme přichystanou akci pro skupiny i jednotlivce, během které je možné uvidět to nejhezčí z okolí Hradce Králové. Historické centrum, pevnost Josefov, vodní nádrž Rozkoš, pevnost Dobrošov, ZOO Dvůr Králové, zámek Opočno a další skvostné památky.

Pilotem Cessny

Délka letu: 30 minut
Objednat
Cena: 6 400 Kč

Pilot Cessny na zkoušku

Nevšední zážitek pro odvážné účastníky se zálibou v letecké brandži. Stanete se zkušebním pilotem a vaším úkolem bude pod dohledem odstartovat z letiště, letět po vytyčené trase 30 minut. Nesmíte zabloudit a musíte na letišti opět správně přistát. Skvělý dárek s napínavým průběhem pro milovníky letadel a létání.

Letecky na Sněžku

Délka letu: 60 minut
Objednat
Cena: 11 400 Kč

Sněžka 60 minut z letadla

Pohledu na Krkonoše z letadla se nic nevyrovná. Prolétnete se nad místy jako Špindlerův Mlýn, Pec pod Sněžkou nebo Harrachov. Ujistěte se, že budete mít nabitý foťák, jelikož bude co fotit.

Hradec Králové po vlastní trase

Délka letu: 20 minut
Objednat
Cena: 6 000 Kč

Vyhlídkový let kolem Hradce Králové po vlastní trase

Máte rádi památky, přírodu a nebojíte se výšek? Vymýšlíte, co o tomto víkendu s rodinou podniknout? Zavolejte nám a domluvíme operativně let podle vašeho přání.

Vyhlídkový let s řízením

Délka letu: 20 minut
Objednat
Cena: 4 380 Kč

Vyhlídkový let s řízením letadla

Postupem času naši účastníci vyhlídkových výletů doznali, že by při akci zašli ještě trochu dále, aby si zážitek více užili a k tomu mohli překvapit či dokonce šokovat své přátele. Přišli jsme tedy s variantou vyhlídkového letu, při kterém se najednou stanete pilotem letadla. A všem spadne brada. Jdete do toho?

Let vrtulníkem Schweizer

Délka letu: od 30 minut
Objednat
Cena: od 6 790 Kč

Vyhlídkový let vrtulníkem Schweizer

Vrhněte se střemhlav do dalšího dobrodružství s naší firmou na letecké zážitky. Okuste vyhlídkový let vrtulníkem Schweizer, s trasou podle vašeho přání. Tipy na trasy: Město Kradec Králové, ZOO Dvůr Králové, Pevnost Dobruška, Přehrada Rozkoš.

Beechcraft

Délka letu: 60 minut
Objednat
Cena: 3 950 Kč

Simulátor letadla Beechcraft

Vždy vás při cestě na dovolenou za mořem zajímalo, co se odehrává v kabině dopravního letounu? Profesionální simulátor ve výcvikovém centru vám umožní zažít to na vlastní kůži. Uvidíte, že s pilotováním je spojeno velké množství úkonů a zodpovědnost. Zažijte skutečný výcvik dopravního pilota. Tuto zkušenost jen tak nikdo nemá, buďete první ve vašem okolí.

Vyhlídkový let balonem z Hradce

Délka letu: 50-90 minut
Objednat
Cena: 4 650 Kč

Vyhlídkový let balonem z Hradce

Vyhlídkový let balonem z Hradce Králové je zážitek pro ty, kteří chtějí zažít klidný a tichý let s úžasnými výhledy. Odlety balónů jsou směřovány na časy těsně před západem sluníčka nebo těsně po východu slunce. V obou případech se můžete těšit na úžasné vyhlídky. Let je zakončen slavnostním křtem a předáním certifikátu.

Privátní let balonem pro 2 osoby

Délka letu: 50-90 minut
Objednat
Cena: 16 900 Kč

Privátní let balonem pro 2 osoby

Chcete zažít romantiku v balonu? Jen vy dva a pilot? Pak pro vás je určen privátní let balonem. Navíc si můžete vybrat, odkud chcete letět. Termín letu je také dle vašeho přání. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo se mrkněte sem.Ceny vyhlídkových letů z letiště Hradec Králové:

 Typ vyhlídkového letu  Cena    
 Let pro 1 osobu na 20 minut  5 400 Kč   OBJEDNAT 
 Let pro 1 osobu na 30 minut  6 900 Kč   OBJEDNAT 
 Let pro 1 osobu na 40 minut  8 400 Kč   OBJEDNAT 
 Let pro 1 osobu na 60 minut  11 400 Kč   OBJEDNAT 
 Let pro 3 osoby na 20 minut  6 900 Kč   OBJEDNAT 
 Let pro 3 osoby na 30 minut  8 900 Kč   OBJEDNAT 
 Let pro 3 osoby na 40 minut  10 900 Kč   OBJEDNAT 
 Let pro 3 osoby na 60 minut  14 900 Kč   OBJEDNAT 

Vyhlídkový let letadlem jako dárek

Potěšte své blízké a darujte jim vyhlídkový let. Trasu si samozřejmě můžete naplánovat podle sebe. Chcete si z výšky prohlédnout vaši chalupu nebo dům? Není problém :) Pokud si nejste jisti délkou letu, kontaktujte nás.

Veškeré dotazy rádi zodpovíme na emailu: nebo na telefonním čísle 491 204 400.


Phone-ico

+420 491 204 400

MailICo

Další kontakty na letiště Hradec Králové

Objednat let z Hradce >>

Video z našich vyhlídkových letů:


Pilotem na zkoušku