Vyhlídkové lety do okolí Hradce Králové

Královehradecký kraj nabízí spoustu zajímavých výhledů ideálních pro vyhlídkové lety. Chcete-li poznat tuto část ČR z nové perspektivy, využijte vyhlídkové lety z letiště Hradec Králové. Trasu letu přizpůsobíme Vašim přáním, nebo se můžete nechat inspirovat naším doporučením.

Pilotní výcvik na letišti Hradec Králové

S námi můžete odstartovat kariéru profesionálního pilota dopravních letadel získáním pilotního průkazu. Nádstavbou je pak pilotní průkaz CPL(a), obchodní pilot letounů, díky kterému budete létání moci proměnit ve svou obživu.

Vyzkoušejte si pilotovat letadlo

Chcete zkusit jaké to je pilotovat letadlo? Už dlouho sníte o kariéře pilota a chcete zjistit, jestli máte talent? Právě pro Vás je stvořena akce Pilotem na zkoušku – zaručeně nezapomenutelný zážitek.

Letiště Hradec Králové

Letiště Hradec Králové je situováno přímo na severním okraji Hradce Králové a je dostupné také pomocí MHD. Letiště má status veřejného vnitrostátního a neveřejného mezinárodního letiště. Pro piloty i návštěvníky je k dispozici příjemný letištní klub, kde je možné se také občerstvit. Mimo občerstvení je možné na letišti Hradec Králové také přenocovat.

 

Díky svému dobrému zázemí a zajímavé poloze je možné z letiště absolvovat vyhlídkové lety do širokého okolí. Letiště Hradec Králové nabízí také kvalitní pilotní výcvik a možnost získání pilotního průkazu.

 

Letiště je známé také pro různorodé letecké, nebo motoristické akce, které se v jeho areálu každoročně odehrávají a jistě stojí za návštěvu!

Novinky z letiště

Inspirace na dárek pro chlapa

Výběr dárku pro muže sice může být fuška, ale jen když nemáte po ruce seznam plný nápadů a tipů na dárky pro chlapy. Podle osobnosti vašeho muže vyberte vhodný dárek pod stromeček, narozeninám či jen tak pro radost.

Nabídka vyhlídkových letů letadly a vrtulníky z Hradce

Pokud zvažujete zakoupit vyhlídkový let z hradeckého letiště, podívejte se na nabídku letů firmy Pilotem na zkoušku, která zabezpečuje lety na našem letišti viz Vyhlídkové lety z Hradce Králové. Nejvíce žádaný je vyhlídkový let nad historickým centrem, pevností Josefov, vodní nádrží Rozkoš a ZOO Dvůr Králové. Naplánujte si svoji vlastní trasu letu.

Vyhlídkové lety z Hradce Králové nyní za akční ceny!

Je správný čas nakoupit dárkový poukaz, žádané lety jsou právě ještě dostupnější než kdy předtím. Sleva 30% na vyhlídkový let kolem Hradec Králové po trase dle výběru a 20 minut. Sleva 35% na romantický let letadlem pro dvě osoby. Užívejte si létáním váš volný čas aktivně a za nejnižší ceny. Už s námi letělo mnoho spokojených účastníků.

Nově v nabídce vyhlídkové lety vrtulníkem

Zahájení prodeje dárkových poukazů pro rok 2014 na lety vrtulníkem. Základní délka letu je 30 minut a je možnost letu s jednou osobou nebo 3 osobami. Více najdete na stránkách lety vrtulníkem. Let lze prodloužit dle přání.

Simulátor Beechcraft

Vyzkoušíte si řídit profesionální simulátor Beechcraft. Usednete do certifikovaného simulátoru, na kterém se učí létat skuteční piloti dopravních letadel. Před sebou budete mít reálnou palubovku s desítkou přístrojů. Zažijte jak asi probíhá skutečný výcvik dopravního pilota. Můžete si vybrat trasu, situace i letiště kde budete chtít vzlétnout. Tak co myslíte, jak asi obstojíte při turbulencích?

Lety balónem

Podívejte se na nabídku letů balónem, které realizujeme buď z našeho letiště nebo v blízkém okolí. Pro ostřílené pasažery vyhlídkových balónů máme v rukávu akci Pilotování horkovzdušného balónu.

Naše služby

Tipy na lety

Pro všechny, kteří si chtějí vychutnat krásy Královehradeckého kraje.

Vyhlídkové lety

Trasu si můžete navrhnout sami, nebo se nechat inspirovat naším doporučením.

Pilotem na zkoušku

Pilotem na zkoušku je zážitková akce určená všem fanouškům létání.

Pilotní výcvik

Pilotní průkaz pilota ultralehkých nebo soukromých letadel.

Flotila letadel

Létáme spolehlivou a moderní flotilou letadel.

Dárkové poukazy

Skvělá možnost jak potěšit Vaše blízké originálním dárkem.

Historie letiště Hradec Králové

Historie létání v Hradci Králové se datuje více než 100 let do minulosti, kdy zde pan profesor Jakub Hron testoval balónové létání. V roce 1926 byla založena Masarykova letecká liga. V pozdější době se letiště rozvíjelo především vrámci vojensko-civilní aktivity, během které bylo letiště Hradec Králové zmodernizováno a bylo rozšířeno letištní zázemí.

 

Zpevněnou přistávací plochu letiště získalo až za dob německé okupace, kdy letiště sloužilo pro výcvik německé Luftwafe. Další modernizace se uskutečnila v 50. letech 20. století.

 

Letiště Hradec králové má velké ambice stát se dalším významným českým letištěm i pro mezinárodní přepravu. Letiště je plně uzpůsobeno pro noční lety a dokonce zde bylo testováno přistání dopravního letadla Boeing 737.

Potřebujete poradit nebo více informací?

Létáme po celý rok a rádi vám zodpovíme jakékoli dotazy