Pilotem na zkoušku

Chcete zkusit jaké to je pilotovat letadlo? Už dlouho sníte o kariéře pilota a chcete zjistit, jestli máte talent? Právě pro Vás je stvořena akce Pilotem na zkoušku – zaručeně nezapomenutelný zážitek.
Pilotem na zkoušku

Přemýšlíte o nevšedním zážitku, který vás dostane až do nebes? Nyní máte možnost vyzkoušet, jaké je to ovládat letadlo s pomocí zkušeného instruktora. Přijďte na letiště Hradec Králové a nechte se unést pocitem volnosti a svobody ve vzduchu!

Celková délka akce: cca 2 hodiny

1 osoba (max 100 kg)

Cena: 7 900 Kč

Pilotem na zkoušku 3 osoby

Chcete si užít let vysoko nad zemí s dvěma svými blízkými? Na hradeckém letišti si vyzkoušíte pilotování letadla společně. Vy řídíte a váš doprovod si užije překrásný vyhlídkový let. Rezervujte si své místo ještě dnes a zažijte adrenalinový zážitek, na který nezapomenete.

Celková délka akce: cca 2 hodiny

3 osoby (max 250 kg)

Cena: 8 950 Kč

Pilotem vrtulníku na zkoušku

Pokud vám přijde pilotování letadla fádní, nabízíme vám možnost zkusit si akci Pilotem vrtulníku na zkoušku, kde zjistíte, že řídit vrtulník je oproti letadlu skutečný rozdíl. Poletíte moderním vrtulníkem Robinson 22 jen vy a váš instruktor.

Celková délka akce: cca 2 hodiny

1 osoba (max 100 kg)

Cena: 14 900 Kč

Pilotem vrtulníku na zkoušku 3 osoby

Jestli se chcete ukázat před svými přáteli, vezměte je na zážitek, při kterém se proletí vrtulníkem, který budete vy pilotovat! Na termínu se domluvíte podle svých možností, projdete si předletovým briefingem a jde se létat.

Celková délka akce: cca 2 hodiny

3 osoby (max 250 kg)

Cena: 18 950 Kč

Hodnocení akce Pilotem na zkoušku

Pro více informací a rezervaci termínu letu nás kontaktujte na:
+420 491 204 400