Vyhlídkové lety do okolí Hradce Králové

Královehradecký kraj nabízí spoustu zajímavých výhledů ideálních pro vyhlídkové lety. Chcete-li poznat tuto část ČR z nové perspektivy, využijte vyhlídkové lety z letiště Hradec Králové. Trasu letu přizpůsobíme Vašim přáním, nebo se můžete nechat inspirovat naším doporučením. Vyhlídkové lety realizujeme oblíbenými a spolehlivými letadly Cessna.
3045

Vyhlídkový let s řízením letadla pro 3 osoby

Pro všechny milovníky regionu Královehradecko máme přichystanou akci pro skupiny i jednotlivce, během které je možné uvidět to nejhezčí z okolí Hradce Králové. Historické centrum, pevnost Josefov, vodní nádrž Rozkoš, pevnost Dobrošov, ZOO Dvůr Králové, zámek Opočno a další skvostné památky.

Délka letu: 20 minut

SLEVA 30%, Cena: 5 200 Kč

16

Pilot Cessny na zkoušku

Nevšední zážitek pro odvážné účastníky se zálibou v letecké brandži. Stanete se zkušebním pilotem a vaším úkolem bude pod dohledem odstartovat z letiště, letět po vytyčené trase 30 minut. Nesmíte zabloudit a musíte na letišti opět správně přistát. Skvělý dárek s napínavým průběhem pro milovníky letadel a létání.

Délka letu: 30 minut

SLEVA 20%, Cena: 4 900 Kč

2223

Sněžka 40 minut z letadla

Pohledu na Krkonoše z letadla se nic nevyrovná. Prolétnete se nad místy jako Špindlerův Mlýn, Pec pod Sněžkou nebo Harrachov. Ujistěte se, že budete mít nabitý foťák, jelikož bude co fotit.

Délka letu: 40 minut

Cena: 5 200 Kč

2112

Vyhlídkový let kolem Hradce Králové po vlastní trase

Máte rádi památky, přírodu a nebojíte se výšek? Vymýšlíte, co o tomto víkendu s rodinou podniknout? Zavolejte nám a domluvíme operativně let podle vašeho přání.

Délka letu: 20 minut

SLEVA 20%, Cena: 2 790 Kč

2172

Romantický let letadlem

Nechte se unést do oblak. Zapomenete na starosti všedních dní a užijete si chvíle pohody se svojí milovanou osobou. Romantický let pro dva s lahví sektu na palubě je ideálním zážitkem pro zamilované.

Délka letu: 30 minut

SLEVA 35%, Cena: 4 900 Kč

Airplane pilot

Vyhlídkový let s řízením letadla

Postupem času naši účastníci vyhlídkových výletů doznali, že by při akci zašli ještě trochu dále, aby si zážitek více užili a k tomu mohli překvapit či dokonce šokovat své přátele. Přišli jsme tedy s variantou vyhlídkového letu, při kterém se najednou stanete pilotem letadla. A všem spadne brada. Jdete do toho?

Délka letu: 20 minut

Cena: 4 380 Kč

schweizer

Vyhlídkový let vrtulníkem Schweizer

Vrhněte se střemhlav do dalšího dobrodružství s naší firmou na letecké zážitky. Okuste vyhlídkový let vrtulníkem Schweizer, s trasou podle vašeho přání. Tipy na trasy: Město Kradec Králové, ZOO Dvůr Králové, Pevnost Dobruška, Přehrada Rozkoš.

Délka letu: 30 minut

Cena: od 2 290 Kč

beechcraft

Simulátor letadla Beechcraft

Vždy vás při cestě na dovolenou za mořem zajímalo, co se odehrává v kabině dopravního letounu? Profesionální simulátor ve výcvikovém centru vám umožní zažít to na vlastní kůži. Uvidíte, že s pilotováním je spojeno velké množství úkonů a zodpovědnost. Zažijte skutečný výcvik dopravního pilota. Tuto zkušenost jen tak nikdo nemá, buďete první ve vašem okolí.

Délka letu: 60 minut

Cena: 3 790 Kč

13

Vyhlídkový let balonem z Hradce

Vyhlídkový let balonem z Hradce Králové je zážitek pro ty, kteří chtějí zažít klidný a tichý let s úžasnými výhledy. Odlety balónů jsou směřovány na časy těsně před západem sluníčka nebo těsně po východu slunce. V obou případech se můžete těšit na úžasné vyhlídky. Let je zakončen slavnostním křtem a předáním certifikátu.

Délka letu: 50 – 90 minut

Cena: 3 950 Kč

Romance of the flight

Privátní let balonem pro 2 osoby

Chcete zažít romantiku v balonu? Jen vy dva a pilot? Pak pro vás je určen privátní let balonem. Navíc si můžete vybrat, odkud chcete letět. Termín letu je také dle vašeho přání. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo se mrkněte sem.

Délka letu: 50 – 90 minut

Cena: 13 850 Kč

Ceny vyhlídkových letů z letiště Hradec Králové

Typ vyhlídkového letu
Cena

Let 20 min pro 1 osobu

2 980 Kč

Let 30 min pro 1 osobu

3 900 Kč

Let 40 min pro 1 osobu

5 200 Kč

Let 60 min pro 1 osobu

7 200 Kč

Let 20 min pro 3 osoby

4 200 Kč

Let 30 min pro 3 osoby

5 800 Kč

Let 40 min pro 3 osoby

7 400 Kč

Let 60 min pro 3 osoby

9 900 Kč

Vyhlídkový let letadlem jako dárek

Potěšte své blízké a darujte jim vyhlídkový let. Trasu si samozřejmě můžete naplánovat podle sebe. Chcete si z výšky prohlédnout vaši chalupu nebo dům? Není problém 🙂 Pokud si nejste jisti délkou letu, kontaktujte nás.

Potřebujete poradit nebo více informací?

Létáme po celý rok a rádi vám zodpovíme jakékoli dotazy