Vyhlídkové lety

Co můžete zažít v Hradci Králové?

Zvole si zcela nevšední zážitek za nejlepší cenu. Udělejte radost svým blízkým a pořiďte jim vyhlídkový let, oblíbenou akci Pilotem na zkoušku nebo jiný letecký zážitek.

Nejoblíbenější zážitky

Nevíte jaký zážitek pořídit? Nechte se inspirovat našimi bestsellery. Pro milovníky adrenalinu je zde Pilotování letadla na zkoušku, zvolit si můžete i nejoblíbenější vyhlídkový let nad Sněžku, techničtější fandové oceňují letecký simulátor vrtulníku  a romantici si užívají vyhlídkový let balonem.

Pilotování letadla na zkoušku je naprostým bestsellerem. Zažijete briefing v letecké škole a poletíte bezpečným letadlem Cessna, ze kterého je krásný výhled.

cca 2 hodiny

letadlo Cessna 152/172

1–3 osoby

7 900 Kč

Vyhlídkový let Sněžka

Nejoblíbenější trasa na vyhlídkový let z Hradce Králové. Prohlédnete si krásy Krkonoš a proletíte se i nad českou nejvyšší horou Sněžka. Termín je čistě individuální.

60 minut

letadlo Cessna 152/172

1–3 osoby

11 350 Kč

letecký simulátor Hradec Králové

Populární novinka na hradeckém letišti. Certifikovaný simulátor vrtulníku Eurocopter AS-355, který je využíván českým integrovaným záchranným systémem. Čeká vás předletový briefing a řízení simulátoru minimálně 30 minut.

cca 90 minut

Eurocopter AS-355

1 osoba

5 950 Kč

Let balonem Hradec Králové

Zažijte neopakovatelnou poetiku vzduchoplavby v koši horkovzdušného balonu. Romantický vyhlídkový let balonem je zážitek na celý život. Můžete si vybrat z více variant a start může proběhnout i třeba z vaší zahrady.

50–90 minut

horkovzdušný balón

1 osoba

4 650 Kč

Jakékoli dotazy Vám rádi zodpovíme na následujícím telefonním čísle: +420 491 204 400