Vyhlídkové lety

Co můžete zažít v Hradci Králové?

Zvole si zcela nevšední zážitek za nejlepší cenu. Udělejte radost svým blízkým a pořiďte jim vyhlídkový let, oblíbenou akci Pilotem na zkoušku nebo jiný letecký zážitek.

Nejoblíbenější zážitky

Nevíte jaký zážitek pořídit? Nechte se inspirovat našimi bestsellery. Pro milovníky adrenalinu je zde Pilotování letadla na zkoušku, zvolit si můžete i nejoblíbenější vyhlídkový let nad Sněžku, techničtější fandové oceňují letecký simulátor vrtulníku  a romantici si užívají vyhlídkový let balonem.

Pilotem letadla na zkoušku

Individuální pilotování letadla na zkoušku pro 1 osobu je naprostým bestsellerem v hradeckých zážitcích. Zažijete briefing v letecké škole, poletíte bezpečným letadlem Cessna, ze kterého je krásný výhled na okolní krajinu. Instruktor se bude věnovat pouze vám a termín a trasu si vyberete dle svých vlastních představ.

40 minut

letadlo Cessna 172

7 900 Kč

Vyhlídkový let nad Sněžku

Nejoblíbenější trasa na vyhlídkový let z Hradce Králové. Prohlédnete si krásy Krkonoš a proletíte se i nad českou nejvyšší horou Sněžka. Termín je čistě pro vás, kdy se vám to bude hodit. Můžete si vybrat z variant pro jednu osobu nebo letět až ve třech, to je také na vás. Let trvá 60 minut.

60 minut

vrtulník Robinson R44

11 350 Kč

Letecký simulátor vrtulníku

Populární novinka na hradeckém letišti. Certifikovaný simulátor vrtulníku Eurocopter AS-355, který je využíván českým integrovaným záchranným systémem. Čeká vás předletový briefing a řízení simulátoru minimálně 30 minut, ale je možné prodloužit. Součástí zážitku je i prohlídka skutečného záchranářského vrtulníku.

20 minut

letadlo Zlín 142

6 400 Kč

Vyhlídkový let balonem

Zažijte neopakovatelnou poetiku vzduchoplavby v koši horkovzdušného balonu. Romantický vyhlídkový let balonem je zážitek na celý život. Můžete si vybrat z více variant a start může proběhnout i třeba z vaší zahrady.

60 min. letu / 20 min. řízení

letadlo Cessna 172

8 900 Kč

Jakékoli dotazy Vám rádi zodpovíme na následujícím telefonním čísle:
+420 491 204 400