Aerotaxi

Rychlá a bezpečná doprava moderními letadly

Cestujete po ČR nebo celé Evropě a nemáte času nazbyt?

Milujete létání, ale nevyhovují Vám omezení současné letecké dopravy? Upřednostňujete rychlost, komfort a bezpečí? Pak jste tu správně – Aerotaxík je tu právě pro Vás! Cenu letu aerotaxi z Hradce Králové si můžete spočítat sami online.

Svěřte se do rukou profesionálů!

Tým našich  pilotů z povolání je složen ze zkušených letců, z nichž každý má nálet někoik tisíc hodin. Vedle toho všichni pracují jako instruktoři v naší letecké škole a vychovávají další generaci spolehlivých pilotů. Bez obav se jim tedy můžete svěřit při svém letu aerotaxi z Hradce Králové.
Vnitrostátní i mezinárodní lety jsou jejich denním chlebem, v kabině letadla jsou nejšťastnější a díky svému profesionálnímu přístupu budou po dobu letu Vašimi skvělými společníky.

U nás si letadlo vybere každý

Létáme moderními letadly – bezpečnost je pro nás důležitá stejně, jako pro Vás, takže na pravidelné údržbě opravdu nešetříme. Chceme Vám při Vašich cestách poskytnout maximální komfort a šetřit Váš čas,  takže neše letadla jsou skvěle vybavena pro rychlé a pohodlné cestování.
V naší flotile si snadno vyberete letadlo nebo vrtulník, optimální pro Vaši cestu a rozpočet. V nabídce máme stroje s pístovými, torbovrtulovými i proudovými motory a jsme schopni odbavit až 7 cestujících při jednom letu. Tím se náklady na osobu dostávají na velmi zajímavé ceny.

Aerotaxi létá také z letiště Hradec Králové:

Lety Aerotaxi z letiště Hradec Králové

Cenu letu si můžete spočítat na našem online kalkulátoru: