Kupte si svoje letadlo VL3

Letadlo VL3 Evolution

Elitní, rychlé a půvabné letadlo

VL3 je výkonný, odolný a stylový letoun, který představuje moderní pohled na leteckou techniku. Navržen s důrazem na bezpečnost a ekonomičnost, nabízí rychlé lety z Hradce Králové po celé Evropě. Ve světě UL letadel je VL3 nespornou špičkou!

Letadlo VL3
Cena dle výbavy: od 206 912 €

Cestovní rychlost 370 km/hod (v Chorvatsku u moře za 2 hodiny)

Bezpečné letadlo se záchranným padákem

Design inspirovaný sportovními vozy

Moderní letadlo VL3 Evolution pro vaše létání z Hradce Králové
To nejlepší z kategorie UL letadel
Letadlo VL3
Letadlo VL3 za letu

VL3 – ideální volba pro lety po Evropě

Toto dvoumístné ultralehké letadlo vás zaujme svou karbonovou konstrukcí a špičkovou avionikou Garmin G3X s dotykovým ovládáním. Autopilot, automaticky stavitelná vrtule a zatahovací podvozek? Samozřejmostí. A pro klid vaší mysli je zde záchranný padákový systém pro celou mašinu. Když vstoupíte dovnitř, interiér vás okouzlí až do morku kostí!

Když se letecká elegance setká s luxusem supersportů. Interiér tohoto letadla čerpá inspiraci přímo z kokpitů elitních sportovních a závodních vozů. Když usednete, obklopí vás materiály a kůže, které byste očekávali ve vozech značek jako Bentley, Ferrari či Maserati. Vzdušný zážitek s dotekem pozemského luxusu.

Síla a efektivita v harmonii. Letadlo VL3 je poháněno motory od renomovaného výrobce Rotax, které kombinují vysoký výkon s nízkou spotřebou – dokonalá rovnováha pro váš vzdušný zážitek. Máte na výběr z široké palety motorizací, přičemž verze s motorem Rotax 912 vám otevře obzory s doletem přes 2000 km! A co je na VL3 ještě výjimečnější? Je to hrdý produkt českého umu, ručně vyráběný v Chocni, kousek od Vysokého Mýta.

Cestovní rychlost 370 km/hod

Zatahovací podvozek

Délka vzletu a přistání 200 m

Glasscockpit moderní avionika Garmin

Autopilot

Stoupání 2000 ft/min

Záchranný padák pro celé letadlo

Dolet 2120 km

Za letu automaticky stavitelná vrtule

Nový trend: Spoluvlastnictví letadla VL3!
Vložte část do investice do VL3 a získáte klíče k vlastnímu letadlu. Lítejte s elegancí za atraktivní nákladovou sazbu za hodinu. Mít vlastní letadlo nyní dostupnější než kdy dřív.
Více o podílovém vlastnictví letadel
letadlo VL3
Letadlo VL3 © Foto by Petr Kolman
Ještě nejste pilotem?
Žádný problém! V rámci naší speciální akce „Pilotem na zkoušku“ můžete zažít kouzlo řízení VL3, i když nemáte žádné předchozí letecké zkušenosti. Vznesete se k oblakům snadněji, než si myslíte!
Více o akci Pilotem na zkoušku

Jakékoli dotazy Vám rádi zodpovíme na následujícím telefonním čísle: +420 491 204 400